Naši lidé

Mojmír Urbánek

Generální ředitel

Začínal jako investiční poradce pro movité klienty. Později založil vlastní poradenskou společnost, která využívala zázemí servisní firmy. S poskytovaným servisem nebyl spokojený, a proto založil SAB servis.

Milan Šauer

Obchodní ředitel

Zkušený profík, který vede naše strategické a obchodní manažery. Velmi dobře zná svět producentů, dlouhá léta pracoval pro pojišťovny
a investiční společnosti.
V Pioneer/Amundi řídil obchod přes třetí strany. Díky této zkušenosti rozumí potřebám poradců. Miluje fotbal a psy.

Pavel Černý

Produkční ředitel

Jako finanční poradce pracoval 7 let pod vedením Mojmíra Urbánka. V SAB servisu se postupně vypracoval na produkčního ředitele. Vede oddělení marketingu a eventů. Žije sportem, miluje výzvy a kromě volejbalu se věnuje i extrémním překážkovým běhům.

Antonín Petrskovský

Strategický manažer

Úspěšný poradce se zaměřením na úvěry se postupně vypracoval na vynikajícího strategického manažera. Přivádí do firmy nové partnery a zastřešuje celou spolupráci mezi nimi a naší firmou. Má rád dobrou společnost a taneční hudbu.

Petra Kuldová

Strategická manažerka

Ve financích působí přes 10 let. Přišla k nám od konkurence a velmi se jí líbí otevřenost a svoboda v naší firmě. Přivádí nové partnery a poskytuje jim špičkový servis, aby se u nás cítili dobře. Její doménou je oblast pojišťovnictví, ve které je lídrům oporou. Je bezprostřední a má ráda bojové sporty.

Martin Zelenka

Strategický manažer

Živel a velký milovník adrenalinových sportů se v poradenství prosadil pod vedením Mojmíra Urbánka. Vždy se zaměřoval na investice a afluentní klientelu. Dnes přivádí do firmy nové partnery a je jim velkou oporou ve využívání nástrojů.

Markéta Bláhová

Obchodní manažerka
Specialistka pojištění

Pracovně vyrostla v konkurenčních firmách, k nám přišla uplatnit všechny své znalosti a kontakty. Markéta miluje práci s lidmi, která ji naplňuje. Poradci na ní oceňují lidskost a humor. Pevné zázemí jí dává její rodina, s níž tráví čas nejraději.

Alan Ibrahim

Obchodní manažer
Specialista investic a penzí

Přišel k nám z „druhé strany“, kterou pro nás představují finanční instituce. Dlouho pracoval pro investiční společnost Pioneer/Amundi, kde byl v neustálém kontaktu s poradci a získával cenné zkušenosti s finančními trhy. Díky své přátelské povaze dokáže propojovat lidi a získávat je pro spolupráci.

Jitka Kratochvílová

Obchodní manažerka
Specialistka bankovnictví

Svět úvěrů zná jako málokdo. Rozumí náročné práci poradců a má pro ně velké pochopení. Nejvíce ji baví pomáhat se zpracováním složitějších hypotečních případů a nakonec společná radost, pokud se podaří klientům hypoteční úvěr zprostředkovat.

Jan Šimek

Ředitel PR a komunikace

Původně do firmy nastoupil na pozici investičního specialisty. Záhy po svém příchodu se navíc přirozeně začal starat o vnitřní a vnější komunikaci firmy. Nakonec po 5 letech, tak jak firma rostla, investice opustil a nyní se naplno věnuje PR a komunikaci.

Monika Vogeltanzová

Ředitelka podpory a vzdělávání

Důležitou spojkou mezi poradci a naší firmou je Monika. Vede tým lidí, který řeší dotazy poradců na chatu. Zároveň učí poradce pracovat s našimi systémy. Umí skvěle strukturovat myšlenky, a proto je vynikající lektorkou. V neposlední řadě naslouchá poradcům, vnímá jejich potřeby a předává je našemu vývoji.

Tomáš Čáp

Produktový ředitel

Doménou Tomáše je řízení vývoje našich nástrojů. Komunikuje s majiteli poradenských firem, pomáhá jim správně uchopit naše nástroje a pochopit jejich provázanost. Zároveň vnímá jejich potřeby a tomu přizpůsobuje vývoj našich produktů. Je specialistou na leadový byznys a konzultuje s lídry, jak s kontakty pracovat.

Lenka Peterková

Provozní ředitelka

Firmu zná „odspodu“. Začínala u nás jako pracovnice oddělení evidence partnerů, poté přešla do provizního oddělení, kde se vypracovala na ředitelku. Po dvou letech se z této pozice posunula na provozní ředitelku firmy a vede celý náš back office.

Petr Mach

Eventový ředitel

Pracoval pro mezinárodní IT firmy a marketingové agentury, k nám přišel uplatnit své bohaté zkušenosti s organizováním eventů doma i v zahraničí. Stále více se také věnuje projektu Žákova mlýna, ze kterého chceme vytvořit nádherné sídlo společnosti v blízkosti přírody.

Jana Flachsová

Marketingová ředitelka

Přišla k nám jako zkušená odbornice a okamžitě se ujala vedení procesu celého rebrandingu. Její silnou stránkou je řízení procesů a dotahování projektů do nejmenšího detailu. Pomáhá nejenom naší firmě, ale prostřednictvím konzultací i poradenským firmám, které s námi spolupracují.

Renata Leflerová

Personální ředitelka

Celý profesní život spojila s personálním managementem. Dříve pracovala pro velké korporace. Miluje práci s lidmi. Baví ji řešit mezilidské konflikty, je certifikovanou mediátorkou. Ve volném čase ráda skáče s padákem nebo jezdí na koni.