Jak to máme

1,089 mld. Kč

Hrubý provizní obrat 2023
 

129 tisíc

Odevzdané smlouvy 2023
(60 % pomocí sjednávače)

Výroční zpráva 2023 (pdf) Deska výroční zpráva Výroční zpráva 2022 (pdf)
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024

Listopad

Jak jsme začali

Ostrý start jsme měli v listopadu 2013, kdy SAB servisoval prvních 5 firem a 75 poradců. Přípravy na vznik však probíhaly již od prosince 2012. Tehdy jsme si kladli za cíl získat pozornost trhu a ukázat, že víme, co děláme, i když jsme malá začínající firma na již rozjetém broker poolovém trhu.

Leden

Rok 2014 rokem hypotečních úvěrů

V roce 2014 jsme si dali za cíl vytvořit perfektní zázemí pro poradce, kteří chtějí sjednávat hypoteční úvěry. Hypoteční trh vždy produkoval kvalitní poradce, protože naučit se rozumět hypotékám není jednoduché. Sjednávat hypoteční úvěry umí jen kvalitní poradce a kvalitní firma, a přesně pro ty děláme servis.

Duben

Příchod nových tváří

Největší vlnu příchodu nových firem jsme zaznamenali v dubnu 2014. To jsme za 1 měsíc zasmluvnili okolo 20 firem a 120 poradců. Jinými slovy řečeno jsme se za 1 měsíc v počtu servisovaných poradců zdvojnásobili. Nejvíc nás na tom těší to, že to všechno byly zkušené firmy a zkušení poradci. Velmi rychle se z těchto firem stali klíčoví partneři.

Září

1. ročník beach volejbalového turnaje

2. 9. 2014 jsme v pořádali první ročník volejbalového turnaje. Tento turnaj jsme založili hlavně s cílem vytvořit místo, kde poradci a poradenské společnosti na chvíli zapomenou na práci a navážou kontakty a vztahy s producenty. Na turnaji startovalo i přes nepřízeň počasí 28 týmů, a to je v dešti a 15 stupních opravdu co říct! Skvělý turnaj zakončili exhibicí bývalí profesionální volejbalisté Lébl s Benešem.

Listopad

Rok fungování

Máme za sebou skvělý rok. Nadšení každého člověka v SABu se promítlo i do výsledků. Dosáhli jsme o 20% vyššího napsaného obratu, než jsme měli za cíl. Jak se říká, růst nesmí být ani rychlý, ani pomalý. Růst musí být „tak akorát“ a my jsme to zvládli. Důkladným výběrem poradenských firem a poradců jsme ukázali, že i brokerpool může mít tvář.

Leden

Rok investic

Je tady další rok a chceme, aby se i ten nesl ve znamení budování oblasti podpory. Tentokrát podpory pro investice. Předešlý rok jsme úspěšně zakončili vytvořením oddělení na podporu sjednávání hypotečních úvěrů. Podařilo se nám zajistit nástroj online metodik u všech bank, aktualizované sazby a kompletní nabídku řešení financování bydlení. Nic nebrání tomu, aby se u nás hypoteční specialisté cítili jako doma.

Březen

Trh je pod tlakem

Trh je pod tlakem nekalých poradenských praktik a my jsme se rozhodli pořádat na toto téma konferenci. Konference nesla název Rizika finančního poradce a měla za úkol popsat tato rizika a pomoci finančnímu poradci orientovat se v povinnostech a odpovědnosti. Konference byla mimořádně úspěšná, o čemž svědčí i účast. Celodenní konferenci s řadou zajímavých hostů a témat navštívilo 208 poradců a majitelů poradenských firem.

Červen

Velká posila

Rok 2015 je rokem investic a my jsme si dali za cíl, že přivedeme někoho, kdo investicím rozumí, dokáže pomáhat a rozvíjet naše poradenské firmy a pomáhat jim, aby začaly investicím opravdu rozumět. Máme radost, protože se nám podařilo získat Jana Šimka, investičního analytika a hlavně skvělého člověka.

Září

2. ročník beach volejbalového turnaje

A je to tu zase! Tentokrát se turnaje účastnilo 32 týmů a byl to pro všechny super sportovní den. Pozvali jsme hosta - Dominika Haška, který dal dohromady zkušený tým a po neuvěřitelném výkonu skončil tento tým druhý. Podívejte se na videoreportáž z turnaje.

Přehrát video

Listopad

Investiční konference

26. 11. jsme pořádali Investiční konferenci. Představili jsme jedinečný koncept podpory pro poradce, kteří se zaměřují na retailovou klientelu. Zároveň jsme vytvořili jedinečný koncept na českém trhu zacílený na afluentní klientelu – VIP investice. Troufáme si říci, že podpora je nyní v oblasti investic vynikající.

Prosinec

myPLANN

Je nám ctí představit novinku - po dlouhém dvouletém vývoji se nám podařilo vytvořit skvělý nástroj pro klienty. myPLANN je aplikace, ve které klient nalezne vlastní smlouvy, intervence, může si zjistit aktuální hodnotu svého majetku, a co je naprostá bomba - je tak propojen se svým poradcem a poradenskou firmou, takže už není důvod, aby měnil svého poradce. Jsme servisní firma, která Vám vytváří přidanou hodnotu!

Únor

Stěhování na Veleslavín

V roce 2015 se SAB servis zdvojnásobil. Kvůli dalšímu rozšiřování našeho back office jsme se rozhodli přestěhovat do nových moderních prostor na Praze 6 – Veleslavíně. Naše nové sídlo jsme řádně zkolaudovali spolu s našimi partnery, které jsme pozvali na slavnostní otevření vily.

Březen

Velká ryba

Na začátku jara jsme uzavřeli strategické partnerství s firmou STING finance – významným hráčem na poli poskytování hypotečních úvěrů. Po úspěšných námluvách jsme odstartovali spolupráci s partnerem, který dokázal v roce 2016 zprostředkovat hypoteční úvěry v objemu 2,4 mld. Kč.

Červen

3. ročník beach volejbalového turnaje

Již tradičního beach volejbalového turnaje se zúčastnilo rekordních 45 týmů. Opět nechyběli týmy České televize a Radiožurnálu a pohledům diváků neušel i nový tým VIP vedený Anetou Vignerovou. Z vítězství se tentokrát radovala Kooperativa, která těžila z obrovské síly v útoku. Podívejte se na videoreportáž z turnaje.

Přehrát video

Listopad

Konference digitální revoluce

Jako hlavního řečníka konference jsme získali známého ekonoma a vizionáře Pavla Kysilku. Společně jsme trhu představili naše vnímání potenciálu digitalizace. Nevnímáme ho jen jako nahrazení papírových smluv elektronickými, ale především jako kvalitní analýzu klientských dat.

Prosinec

Dokončujeme velké akvizice

Když jsme v prosinci uzavřeli poslední listopadové obchody, ukázalo se, že provizní obrat za listopad přesáhl 33 mil. CZK. Přestože celý trh řešil pouze regulaci provizí v pojišťovnictví, my jsme zároveň dokončovali několik velkých akvizic. Za celý rok 2016 jsme se obratově opět zdvojnásobili. v roce 2017 nás tak bude čekat další personální rozšiřování firmy, stejně tak budeme muset zvětšit kancelářské prostory.

Leden

Srovnávač

Spustili jsme srovnávač životního pojištění. Poradci už nemusí složitě studovat pojistné podmínky, ale mohou rychle porovnat krytí klíčových rizik napříč pojišťovnami. Srovnávač je tak kvalitní, že jej - jako placenou službu - využívá i hodně pojišťoven. Poradcům roste obchod a zároveň jim konkurence nedokáže přetáhnout klienta.

Březen

Dinosauři

V nadsázce jsme si vystřelili ze starých struktur na trhu dinosauří kampaní. Staré hráče na trhu respektujeme, ale už s nimi nesouhlasíme!

Květen

Získali jsme Olgu Mistolerovou

Do vedení firmy jsme získali Olgu Mistolerovou, která zatím převzala odpovědnost za provizní oddělení. Olga pracovala 15 let v Broker Trustu a postupně se vypracovala až na pozici provozní ředitelky firmy. Je nám ctí, že rozšířila řady SAB servis, protože dokáže perfektně nastavit procesy, vést lidi a má bohaté zkušenosti.

Červen

4. ročník beach volejbalového turnaje

Pláž, palmy, holky ☺ a skvělá atmosféra turnaje. Opět nás bylo víc než na předchozím ročníku a tentokrát nám přálo počasí až tak moc, že se někteří šťastlivci i spálili. Turnaje se zúčastnil také Leoš Mareš se svým VIP týmem, se kterým to dotáhli až na 3. místo. Vyhráli kluci z Dlouhodobé správy aktiv, které čeká za rok náročná obhajoba titulu!

Přehrát video

Červenec

Vila už nám nestačí

Rozšiřujeme naše počty a vila už nám nestačí. Tak jsme obsadili další budovu hned vedle naší vily na Veleslavíně.

Listopad

V listopadu záříme na finfestu

Zatímco konkurence řeší hrozby roku 2018 v podobě MiFID II. a GDPR, my vidíme příležitost v PSD2. Chceme se co nejrychleji propojit s bankami a přes myPLANN nabídnout klientům správu také jejich účtů. a náš srovnávač životního pojištění na FINfestu sklízí obrovský úspěch!

Přehrát panelovou diskuzi video
Přehrát workshop Srovnávač video

Leden

Konference „Zákazník“

Nástroje pro lídry na řízení poradenských firem máme špičkové. Teď se chceme zaměřit na potřeby zákazníků poradenských firem. Práce s klientskými daty nám umožní být o krok před zákazníkem. Díky množství dat, které máme, známe klientovu potřebu dříve, než ji vysloví.

Únor

Srovnávač na měšec.cz

Šéfredaktor internetového portálu zaměřeného na finance nás oslovil se zájmem využívat náš Srovnávač životního pojištění pro tvorbu článků. Poradenské firmy, které s námi spolupracují, mají k dispozici nejlepší nástroj na porovnání pojištění na trhu, který využívají nejen samotné pojišťovny, ale od února také čtený internetový portál.

Květen

Jedeme na roadshow

Ostrava, Zlín, Brno, Hradec Králové a Praha. Ve 3 dnech jsme potkali více než 300 klíčových poradců našich hlavních partnerů, v autě strávili přes 11h a ujeli přibližně 850 km. To je způsob, jakým děláme náš byznys: potkáváme se s partnery, zajímáme se o ně a jejich potřeby a společně sdílíme myšlenky, jak posouvat dál finanční poradenství.

Červen

5. ročník beach volejbalového turnaje

Uvolněná atmosféra, úsměvy a přitom měření sil při soubojích o putovní pohár. Tentokrát poprvé v historii turnaje obhájili titul borci z Dlouhodobé Správy Aktiv, a to v konkurenci 59 nadupaných týmů. Celkově se na turnaji sešlo 300 hráčů a 100 fanoušku a fanynek a odehrálo se neuvěřitelných 202 zápasů na 10 kurtech. a za rok se na písku potkáme zase!

Přehrát video

Červen

Spustili jsme mobilní aplikaci

Půl roku jsme usilovně pracovali na vývoji mobilní aplikace, díky které by poradci mohli řešit agendu přímo na schůzkách a také ve chvílích, kdy jsou mimo kancelář. Výsledkem je revoluční aplikace myNOTE, ve které poradce může řešit jednoduchou administrativní agendu, plánovat kalendář či sdílet úkoly se spolupracovníky. Aplikace běží v operačních systémech iOS i Android a veškeré informace jsou automaticky sdíleny s domovským systémem myDOCK!

Červenec

Srovnávač hypotečních úvěrů

Do třetice všeho dobrého! ☺ Po Srovnávačích životního a neživotního pojištění jsme vytvořili také přehledný Srovnávač hypotečních úvěrů. Jen v metodikách jednotlivých hypotečních bank porovnává Srovnávač cca 180 parametrů, hloubku detailu si však nastavuje sám poradce, tak jak mu to vyhovuje.

Srpen

Změny v managementu

Rozhodli jsme se posílit kompetence jednotlivých vedoucích oddělení. Máme radost, že dvě ze tří nových ředitelek se vypracovaly u nás ve firmě. Barboru Peškovou a Veroniku Hůlkovou navíc doplnila Kristína Hamzová, která se stará o zasmluvnění nových poradců. Zároveň jsme se rozloučili s provozní ředitelkou Olgou Mistolerovou, která se zasloužila o správné nastavení procesů.

Říjen

Podzimní roadshow

I na podzim jsme vyjeli za našimi partnery a jejich poradci, abychom představili novinky a posbírali nápady. Kromě tradičních zastávek ve Zlíně, Brně, Hradci a Praze jsme se nově představili také v Českých Budějovicích. Hlavním tématem byla stabilizace příjmů z klientského kmene.

Listopad

Slavíme 5. narozeniny

Netradiční oslavu narozenin jsme připravili ve Staré Čistírně odpadních vod v Bubenči. Lídry poradenských firem a producenty jsme vzali na cestu do minulosti a historie firmy a s nadsázkou poodkryli budoucnost. Děkujeme všem, kteří s námi slaví!

Únor

Nové online záznamy z jednání

Spustili jsme nové online záznamy z jednání s elektronickým podpisem pomocí SMS. Stačí, aby klient poskytl poradci tzv. „zlatý souhlas“, který umožňuje elektronickou komunikaci. Potom nic nebrání tomu, aby klient potvrdil záznam z jednání v klientské aplikaci myPLANN pomocí ověřovacího kódu zaslaného v SMS.

Květen

Viditelná neviditelná serviska

Měsíc nabitý událostmi. Nejprve jsme generálním partnerem FINfestu, kde vystupují 3 lidé ze SABu a 6 lídrů, kteří s námi spolupracují, sděluje své Inspirativní příběhy. Potom objíždíme republiku s naší roadshow, navíc poprvé i s producenty. A v neposlední řadě na naší vilu umisťujeme logo společnosti, takže jsme opravdu vidět ☺!

Červen

6. ročník beach volejbalového turnaje

Náš firemní klenot – turnaj v beachvolejbale opět přilákal rekordní počet týmů a hráčů. Poprvé v histori jsme hráli na kurtech Beachklubu Ládví a celý turnaj se moc povedl. Vyhrál tým Kooperativy, mezi hobíky pak poradci z firmy Stone & Belter.

Přehrát video

Červenec

Markéta Bláhová do SABu

Podařilo se nám získat stále usměvavou Markétu Bláhovou, která se perfektně zhostila komunikace s pojišťovnami a poradci. Markéta je profík a má spoustu zkušeností z poradenského světa. Dříve pracovala například pro Bonnet respektive Chytrého Honzu.

Září

Výhradně elektronicky

Neustále nám roste počet klientů, kteří s námi komunikují výhradně elektronicky. Na konci prázdnin jsme překonali hranici 30.000 takovýchto klientů. Ke stejnému datu jsme měli 180.000 klientů celkem, to znamená, že 17% klientů podepisuje dokumenty elektronicky.

Říjen

Obsazujeme další vilu

Dosavadní prostrory už nám nestačí, a tak jsme obsadili další vilu v obytném komplexu na Veleslavíně. Celkem už je nás téměř padesát lidí, kteří pracujeme pro naše partnery – poradenské firmy a jejich poradce.

Listopad

Jsme s poradci

Poprvé jsme uspořádali HSP Klub, což je setkání s přibližně 80 majiteli poradenských firem, které s námi spolupracují. Pokračovali jsme Roadshow ve Zlíně, Hradci a v Praze a celý měsíc zakončili jako hlavní partneři poradenské konference FINfest. V jednom měsíci jsme se potkali s více než 1.000 poradci!

Prosinec

Rosteme v investicích

Objem majetku pod správou poradenských firem, které s námi spolupracují, dosáhl na konci roku 2019 celkové úrovně 4,24 mld CZK. Meziročně jde o +57% nárůst! Za silným růstem stojí tři zásadní faktory: 1. získáváme nové partnery, 2. partneři se čím dál více zaměřují na správu majetku (investice), 3. finanční trhy mají za sebou úspěšný rok.

Leden

Příchod posil

Tým obchodních manažerů doplnila specialistka bankovnictví Jitka Kratochvílová a pro oblast vývoje a školení poradců pro práci s myDOCKem k nám přišla Monika Vogeltanzová. Obě jsou velmi zkušené a získali jsme je od našich konkurentů.

Únor

Setkání s producenty

Pozvali jsme ředitele a členy představenstev finančních institucí, abychom jim představili naše výsledky a plány do budoucna. Jsme technologický lídr v oboru, a proto máme pozornost producentů.

Březen

S poradci na vlnách

První díly podcastu „S poradci na vlnách“ jsou zveřejněny k poslechu. Hosté pořadu jsou majitelé poradenských firem, které s námi spolupracují.

Duben

Online roadshow

Rychle reagujeme na koronavirovou pandemii a jako první přesouváme konference do onlinu. Místo klasické roadshow představujeme poradcům novinky ve videích na Facebooku a YouTube.

Květen

Spustili jsme úkoly

Úkoly jsou podle nás jedna z nejdůležitějších funkcí myDOCKu. Pomocí úkolů můžete řídit vlastní agendu, spolupracovníky nebo workflow jednotlivých projektů. Jednoduše z kanceláře nebo v terénu pomocí telefonu.

Červen

Hypoteční platforma

Jsme inovátoři na trhu. Spustili jsme hypoteční platformu spolu s Hypoteční bankou (to dokázal jenom jeden konkurent) a spolu s Českou spořitelnou (to zvládli pouze tři naši konkurenti).

Srpen

myNOTE a úkoly

Představujeme novou funkci Úkoly v myDOCKu a v mobilní aplikaci myNOTE. Umožňuje sdílet se spolupracovníky a s klienty společné úkoly a řídit workflow. Poradci tak mají vše na jednom místě a nemusí využívat externí nástroje jako Todoist, Raynet nebo Freelo.

Přehrát video

Září

7. ročník beach volejbalového turnaje

Kvůli covidu jsme turnaj museli netradičně přesunout na září. Ale měli jsme štěstí a trefili jsme snad jediné možné období, kdy turnaj mohl proběhnout. A co víc, vydařilo se počasí a opět přišlo rekordní množství poradců a producentů!

Přehrát video

Listopad

Podzimní online roadshow

Stejně jako na jaře ani na podzim nemůžeme jet za našimi partnery, a tak natáčíme online roadshow. Na sociálních sítích mají 4 díly roadshow dohromady více jak 4.700 shlédnutí.

Listopad

Spouštíme leadovače

Nevěříme v přeprodej leadů poradcům. Místo toho jsme vyvinuli jednoduché leadovače, které zachycují možnou poptávku klientů. Poradci je mohou umístit na své weby nebo weby obchodních partnerů – realitek, autosalonů a dalších. Leady jsou jen jejich, nic za ně neplatí a mohou je ihned konvertovat do nových obchodů.

Leden

Předběžné výsledky

Našim partnerům se daří! V roce 2020 dokázalo vyrůst 8/10 firem, které s námi spolupracují. Z toho těžíme i my, předběžné výsledky ukazují, že jsme v provizním obratu vyrostli o třetinu a dosáhli úrovně 585 mil. Kč.

Leden

Vynikající výsledky

Ve složitém covidovém roce rosteme meziročně o +35,5 %, když provizní obrat dosahuje úrovně 595 mil. Kč. Upevňujeme pozici obratově třetího největšího brokerpoolu na tuzemském trhu.

Únor

Online produktové dny

Kvůli přetrvávajícím protiepidemickým opatřením přesouváme produktové dny do onlinu. Poradci si chválí novou možnost získávat informace od producentů z pohodlí domova nebo vlastní kanceláře.

Březen

Head of Legal

Rozšiřujeme naše právní a compliance oddělení a do jeho čela stavíme Ondřeje Karla, který k nám přešel od konkurenta Chytrého Honzy. Jeho úkolem je udržet křehkou rovnováhu mezi požadavky na právní bezpečí a hladký běh obchodu.

Duben

Nová provozní ředitelka

Lenka Peterková nahradila na pozici provozní ředitelky Báru Peškovou, která odchází na mateřskou dovolenou. Lenka prošla firmou odzdola nahoru. Nejprve začínala evidencí partnerů, poté pokračovala na provizním oddělení, kde se vypracovala na ředitelku oddělení, a nyní jako provozní ředitelka povede celý backoffice.

Duben

Investiční specialista

Na pozici obchodního manažera přichází Alan Ibrahim, který má dlouholeté zkušenosti s podporou poradců ze společnosti Amundi (dříve Pioneer). Nahrazuje v investicích Jendu Šimka, který nadále ve firmě zůstává, do budoucna se však bude věnovat čistě PR a komunikaci.

Květen

Roadshow ze Žákova mlýna

Opět nemůžeme vyrazit za našimi partnery na naši klasickou fyzickou roadshow. Proto hledáme cesty, jak online roadshow oživit. Tentokrát jsme se vyřádili a pobavili u tvorby teaseru, který shlédlo více než 1.400 diváků. Natáčíme na Žákově mlýně, který jsme koupili a budeme renovovat.

Přehrát video

Červen

Placené poradenství

Poradci s vysokou přidanou hodnotou pro klienty, kteří pracují v režimu placeného poradenství, mohou nově v našem systému snadno generovat a tisknout vlastní smlouvy, které chtějí s klientem uzavřít. Do budoucna navíc plánujeme i předlohy různých typů smluv nebo propojení s fakturacemi!

Červenec

Online cestovní pojištění

V myPLANNu si nyní mohou klienti sami sjednat cestovní pojištění v šesti jednoduchých krocích. Poradci stačí mít registraci VZ na pojištění majetku a provize jde samozřejmě za ním!

Srpen

8. ročník beachvolejbalového turnaje

Netradičně jsme náš tradiční turnaj uspořádali na konci prázdnin, kdy byla opatření proti koronaviru nejmírnější. V uvolněné a přátelské atmosféře jsme se konečně zase mohli všichni na živo potkat a užít si konec léta.

Přehrát video

Září

HSP klub

Našim partnerům nasloucháme! Proto dvakrát ročně organizujeme setkání s majiteli poradenských firem, kde rozvíjíme naše společné podnikání. Tentokrát jsme se potkali ve Vinařství U Kapličky a spojili jsme práci s povídáním u dobrého vína.

Říjen

Zabezpečení příjmů

Modelace rozšiřujeme o oblast zabezpečení příjmů. Oblíbený nástroj umožňuje poradcům sestavovat vlastní finanční plány na míru klientům, aniž bychom jim vnucovali naši představu finančního plánování. Vše je volitelné a poradce pracuje podle svého vlastního uvážení.

Listopad

Roadshow živě

Zlín, Brno a Praha konečně živě! Po třech roadshow přesunutých do onlinu jsme opět mohli vyrazit za lídry a jejich poradci. Představili jsme dokončené novinky a další projekty, na kterých pracujeme.

Přehrát video

Prosinec

Kryptoměny

Jsme první servisní firma ve finančním poradenství, která umožňuje svým proškoleným partnerům zprostředkovávat nákup Bitcoinu a Etherea koncovým klientům. Avšak pouze přímo do jejich kryptoměnových peněženek a jen jako doplněk portfolia!

Leden

Rebranding

S příchodem nového roku oficiálně oznamujeme rebranding. Po osmi letech měníme logo a vizuální identitu firmy. To vše pro nás připravuje grafický designér Lukáš Joch, který nám do nejmenšího detailu pomáhá podtrhnout hlavní sdělení – „Stojíme za lídry!“

Leden

Bez šesti miliarda

Provizní obrat firmy v roce 2021 dosáhl úrovně 994 mil. Kč, což indikuje růst o +67 %. Počtem poradců, kteří s námi spolupracují, jsme se stali čtvrtou největší firmou na trhu, mezi broker-pooly jsme dokonce druzí.

Únor

Žákův mlýn

Dokončili jsme rekonstrukci vily na Veleslavíně a přesunuli část firmy na Žákův Mlýn. Připravujeme rozsáhlou renovaci celého objektu mlýna s cílem vybudovat reprezentativní sídlo firmy a zároveň vytvořit prostor pro setkávání s našimi partnery v klidném prostředí blízko přírody.

Duben

Kontaktní roadshow

Změnili jsme formát jarní roadshow a udělali ji ještě více kontaktní. Navštívili jsme partnery v sedmi městech ČR a probrali naše společné podnikání. Hlavním tématem je, jak nastavit systém práce, aby poradce nevyhořel a neubíjela ho mechanická rutinní činnost.

Přehrát video

Květen

Dezert s Mojmírem

Na odborné konferenci FINfest jsme pořádně vidět! Jsme účastníky panelových diskuzí a na „Dezert s Mojmírem“ se nechalo pozvat velké množství poradců a producentů.

Přehrát video

Červen

9. ročník beachvolejbalového turnaje

Turnaje se poprvé zúčastnilo více než 100 týmů a celkem jej navštívilo na 1000 lidí. V přátelské atmosféře se na turnaji mezi sebou potkávají poradci s producenty. A v tom je celá akce jedinečná!

Přehrát video

Srpen

Spustili jsme rekalkulace

Poradcům automaticky před výročím majetkových smluv zobrazujeme aktuální dostupné ceny při zachování stejných parametrů pojišťovaného majetku. Každý poradce bez námahy hned ví, zda lze klientovi ušetřit peníze na pojistném.

Říjen

Donaha!

Naše strategické manažery jsme na FINfestu svlékli donaha! Na otevřeném workshopu jsme je nechali zodpovídat otázky na tělo, aby je mohli poznat další lidé z trhu. Zároveň jsme představili proces onboardingu nových partnerů, kteří se rozhodnou s námi spolupracovat.

Říjen

Poprvé na Colors

Ostravské Colors of finance jsme jako vystavovatelé navštívili vůbec poprvé. A hned jsme zaujali návštěvníky stánkem, na kterém jsme nebyli. Nechali jsme jen cedulku „nepřijdeme, šli jsme za vámi“.

Přehrát video

Listopad

Konference v Praze a Brně

Na naší podzimní konferenci jsme zrekapitulovali dokončené projekty v roce 2022 a představili mobilní aplikaci myPLANN. A také jsme spustili pilotní provoz realitního softwaru myBRIK. Celkem se konference v Praze a Brně zúčastnilo více než 600 poradců, kteří s námi spolupracují.

Přehrát video

Prosinec

Mobilní aplikace myPLANN

Přicházíme na trh s disruptivní inovací. Mobilní aplikace myPLANN změní poradenský trh! Poradce díky aplikaci zůstává s klientem v kontaktu, i když se zrovna nemohou fyzicky vidět. Klient má dokonalý aktuální přehled o celém svém majetku a má ho plně pod kontrolou.

Leden

Poprvé miliarda

Poprvé v naší historii náš roční provizní obrat překonal hranici 1 mld. CZK. Konkrétně za rok 2022 dosáhl úrovně 1.025 mil. CZK, což znamená meziroční růst o +3,1 %. To je velmi solidní výsledek na klesajícím trhu, který se potýkal s obrovským propadem hypotečního trhu.

Únor

Úročíme rezervní fondy

Hozená rukavice naší konkurenci! Jako první na trhu úročíme rezervní a zádržné fondy. A to úrokovou sazbou navázanou na repo sazbu poníženou o -1,4 %. Prostředky poradců držené v rezervě na krytí storen tak neleží ladem, ale přináší výnosy poradcům.

Duben

Na RoadShow nasloucháme

Na poslední chvíli jsme změnili formát roadshow. Nepřijeli jsme s prezentacemi, ale s otázkami. Ptáme se poradců, co v současnosti nejvíce řeší, jaká témata je pálí a jak je můžeme podpořit v jejich podnikání. Vzniká skvělá debata a řešení, která vychází ze skutečných potřeb našich partnerů!

Květen

Revoluce na FINfestu

Produktový ředitel Tomáš Čáp představil na FINfestu celému poradenskému trhu mobilní klientskou aplikaci myPLANN. Nebyla to jen klasická nudná prezentace, aplikaci si všichni mohli okamžitě stáhnout a sami vyzkoušet. Tahle revoluční novinka získala velký ohlas a změní celý poradenský trh!

Červen

SAB servis X. Beach!

Společně s našimi přáteli a partnery jsme tak mohli strávit celý den na písku a s úsměvem na tváři. Dobrá nálada k našemu turnaji prostě patří. X. ročníku se zúčastnilo více než 100 týmů a celou akci navštívilo více než 800 lidí z řad poradců a producentů. Pod volejbalovou sítí byly k vidění nejen heroické výkony, ale hlavně přátelství a fair play. Každý si zahrál velkou porci zápasů, protože v turnajovém pavouku ve hře pokračují vítězové i poražení.

Přejít na web

Srpen

Projektová rada

Zapojili jsme lídry a poradce do směřování našeho vývoje. V projektové radě má obchod zastoupení 2 hlasů. Společně rozebíráme projekty, sbíráme připomínky a dobré nápady.

Září

V.I.P. čundr

Na Kokořínsku jsme uspořádali Velmi Intenzivní Pochod s našimi nejbližšími partnery. Tentokrát jsme vůbec nechtěli formálně řešit byznys, ale hlavně spolu být v klidu přírody. Vždyť nakonec naše podnikání na vztazích stojí a ty nejlepší nápady vznikají z klidu!

Září

Setkání poradců

Setkání pro nejlepší poradce v oblasti investic děláme dlouhodobě a pravidelně. Rozhodli jsme se však posunout úroveň klubu na vyšší úroveň a věnovat tématům a obsahu setkávání maximální péči. Naším cílem je, aby ti nejlepší sdíleli své zkušenosti mezi sebou a pomáhali si v rozvoji vlastního podnikání.

Říjen

Přivezli jsme Klííídek

Na ostravské Colors of Finance jsme přijeli s originálním konceptem našeho Klííídku. Na rozdíl od všech ostatních vystavovatelů jsme náš stánek umístili venku a hostům nabídli výbornou kávu a zákusky. A aby se cítili jako doma, připravili jsme pro ně i stylové papuče…

Říjen

HSP klub

Lehce jsme pozměnili koncept HSP klubu a více prostoru věnovali představení našich nástrojů. Obchodní manažeři v čele s obchodní ředitelkou Markétou Bláhovou představili naše platformy na online sjednávání obchodů. A pak už jsme klasicky byli s našimi partnery a užívali si nádherné babí léto.

Listopad

Výroční konference

Obrovskou energií jsme nabili O2 universum! Poslechnout si naše novinky přišlo téměř 1.000 našich spolupracovníků, a tak byl sál zaplněný do posledního místa. Připomněli jsme principy, na kterých stojíme, a představili například koncept placeného poradenství nebo zbrusu novou investiční platformu!

Listopad

Desáté narozeniny

10 let. Z nuly na sto. Byla to jízda, ale pořád jsme to my! Spojili jsme dohromady obrovský proud lidí, kteří mají podobné hodnoty a jdou stejným směrem. Máme z toho radost. Pořádně jsme výročí s našimi partnery oslavili v LaFabrice a těšíme se na to, co nám přinese budoucnost!

Listopad

Ocenění Českých Lídrů

Velmi si vážíme ocenění, které jsme získali po deseti letech naší usilovné práce. Ocenění mohou získat pouze ryze české firmy s obratem nad 200 mil. CZK a s více než 50 zaměstnanci. V Praze jsme skončili na druhém místě a v našem regionu jsme byli vybráni z 287 semifinalistů! Hodnocení firem je tvořeno ze 70% ekonomickými výsledky a ze 30% subjektivním hodnocením poroty.

Podívat se na katalog soutěže.

Leden

Sečteno a podtrženo!

V roce 2023 jsme spolu s našimi lídry a jejich poradci dosáhli rekordního provizního obratu 1 089 mil. Kč. Meziročně jsme dokázali společně růst o +5,3 % na jinak klesajícím trhu.

Leden

Nenecháváme si pod kšiltovkou!

Zádržné a rezervní fondy poradců jsme v roce 2023 bezrizikově zhodnotili celkem o 13,5 mil. Kč. Jako první a jedni z mála na trhu! Prostředky poradců, které slouží na krytí rizik, zhodnocujeme prostřednictvím bezpečné investice do repo fondů a výnosy vyplácíme!

Březen

První vlaštovka prý jaro nedělá!

My to vidíme jinak. Na platformě pro sjednání životního pojištění máme první pojišťovnu – UNIQA – u které je možné sjednat smlouvu plně online. A věříme, že další pojišťovny budou tento trend následovat

Duben

Nabitá RoadShow

Skvělá kombinace přátelské a neformální atmosféry spolu s nabitým obsahem. S našimi partnery jsme se potkali v největších městech ČR a probrali obchodní přínosy realizovaných projektů: myPLANN, placené poradenství, reporting, platformy a další.

Přehrát video

Duben

Moneyfest

Z prvního ročníku nové oborové konference Moneyfest máme dobrý pocit. Jako partneři konference a vystavovatelé jsme ocenili atmosféru akce a zájem účastníků o možnou spolupráci s námi. To nebývalo zvykem, je cítit, že trh konsoliduje a poradci hledají silné partnery.

Vážíme si Vašeho soukromí

Tyto webové stránky využívají pouze tzv. technické cookies, jež jsou nezbytné pro provoz těchto stránek. K technickému ukládání těchto cookies do koncového zařízení není ve smyslu ustanovení § 89 odst. 3 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o elektronických komunikacích), třeba souhlas subjektu údajů, resp. „účastníka“ ve smyslu uvedeného zákona.

Marketingové, analytické či jiné obdobné cookies, k jejichž ukládání by bylo třeba udělit souhlas, tyto webové stránky nevyužívají.

Zásady ochrany soukromí
a používání souborů cookie

Přijmout